top of page
kişisel dönüşüm

THETA HEALING®

BASIC dnA

 

HAYALLERİNİN GERÇEKLEŞMESİNİ SAĞLAYAN TEKNİK...

Bu 3 günlük kursla hayatını yeniden yapılandırmanı sağlayacak harika bir teknik öğrenebilirsin. Theta Healing® çok yönlü meditatif bir tekniktir. Bilinç altında meditasyonlarla çalışmayı ve negatif inançlarını dönüştürerek hayatta kendinden uzak tuttuğun mutluluğu, aşkı, başarıyı, zenginliği kendine çekebilirsin.

Ön koşul yoktur, kurs 18 yaşını aşmış olan herkese açıktır.

Kurs Materyalleri: Theta Healing® kitabı, çalışma kitabı.

Sertifikalandırma: THETAHEALING INSTITUTE OF KNOWLEDGE® onaylı, uluslararası, Theta Healing® DNA Basic Uygulayıcı sertifikası sahibi olacaksınız.

ThetaHealing® maceranızın başlangıç noktası bu seminerdir. ThetaHealing® tekniğinin alfabesi! Bu tekniği uygulamaya atılan ilk adımdır Basic DNA semineri.

     Bu seminerde öğreneceğiniz meditasyon ve kazma (digging) yöntemi ile yanlış inançlarınızın köklerine ulaşacak ve onları saniyeler içerisinde nasıl programlayacağınızı öğreneceksiniz.

   Hayatta başarmak istediğiniz alanlarda sizi engelleyen derinde gizli korkuları ve kararları bulmayı öğreneceksiniz. Böylelikle hayatta sağlık, mutluluk, kariyer, aile, aşk gibi aklınıza gelen her alanda başarılarınızı arttırabileceksiniz.

     Kendinizi tarafsız bir gözle inceleyerek egonuz ya da bilinç altınızın tuzaklarından kendinizi koruma yeteneğinizi arttıracaksınız.

Öğrenecekleriniz arasında:

-      Beynin çeşitli frekansları ve işlevleri: alfa - theta - beta - delta gibi...

-    Beyninizi kısa bir sürede meditasyonla theta frekansına çekmek ve bu frekansta negatif inançlarınızı bulmak ve dönüştürmek.

-       Sezgilerinizle çalışmak.

-       Sizi engelleyen inançlarınızın bedeninize etkileri,

-       Hastalıklara sebep olan düşünceler ve negatif inançları dönüştürmek.

-       Kelimelerinizin ve düşüncelerinizin gücü ve hayatınıza etkileri.

-        Kas testi ile blokajlarınızı ( inanç engellerinizi) tespit etmek,

-       Başkalarına bu tekniği uygularken kendi enerjinizi başkasının enerji alanına rezone etmek yani sezgiselliğinize güvenmek,

-       Ruh eşinizi hayatınıza davet etmek.

-       Affetmeyi sağlamak.

-  Başkalarının enerjilerine rezone olarak onların hiskerini anlamak, negatif inançlarını bulmak ve bu inançlarda değişimler sağlamak,

-        Kendinizi dışsal tüm negatif enerjilerden ve hislerden arındırmak ve enerji saldırılarından korumak,

-        Bilinç altınıza tutunan korku, nefret, öfke, kin gibi negatif hisleri arındırmak ve güzel duygulara dönüştürmek,

-        Theta frekansında hayallerinizi gerçekleştirmenin hızlı yolu,

-        DNA aktivasyonu meditasyonu,

-        Gençlik ve canlılık için hisleri ve inançları dönüştürmek ve dahası…

bottom of page