top of page

ThetaHealing® Tekniği

     ThetaHealing® tekniği, beynin theta frekansında, meditatif yöntemlerle, algının yaratıcıya olan koşulsuz inanç ve güvenle programlanmasını içerir. Bu teknik kazma (digging) tekniği ile algımızda yer edinen yanlış hayat inançlarına ulaşmamızı sağlar. Bize hizmet etmeyen hayat algıları kaldırılıp doğru inançları sözel olarak programlandıktan sonra yeni algının çalışabilmesi için programı destekleyici hisler de yüklenerek kişinin uyumlu bir şekilde yeni hayat görüşüyle hareket edebilmesi ve keyif ve huzurla yaşayabilmesi sağlanır.    

  ThetaHealing® tekniği 1995 yılında kurucusu olan Vianna Stibal tarafından sağlığını geri kazanma sürecinde oluşmuştur. 2006 yılına dek bu tekniği kendi üzerinde geliştirerek öğretebileceği bir forma getirmiştir. Kanser hastalığı süresince yaratıcıya olan inancıyla dua ederken meditasyonlar yapmaktadır. Kanser hücreleri tıbbi müdahale yapılana dek hızlı bir şekilde yok olmuştur. Yaptığı meditasyonlar sırasında beyninin theta frekansına geçtiği tespit edildikten sonra theta frekansında beynin mucizeler yaratabildiği anlaşılmıştır. Sonrasında theta frekansında beynin yapabileceği diğer konularla ilgili tekniği daha da geliştirmiştir. Teknikle ilgili daha detaylı bilgiye www.thetahealing.com ‘dan ulaşabilirsiniz.

  ThetaHealing® tekniği artık ThetaHealing Institute of Knowledge®, kısaca THInK® olarak geçen kurum tarafından uluslararası olacak şekilde sertifikalandırılarak öğretilmektedir ve seminerlerin tüm hakları kanunlarca saklıdır. Ayrıca ThetaHealing®  ve ThetaHealer®terimleri de THInK® tarafından www.thetahealing.com‘da registre edilmiş marka olarak korunmaktadır.    

  Bu semineri alanların sertifikalarına dair en doğru bilgileri thetahealing.com ‘da – “SearchCertifiedThetaHealers®” yazan sağ üstte mor butonuna tıklayarak bulabilirsiniz (üstte sağdaki resim). Tüm Sertifikalı ThetaHealer uygulayıcı ve eğitmenleri kayıt altındadır.  Bana özel ThetaHealer sayfasına ulaşmak için lütfen aşağıdaki linke tıklayın.

Seyide Şen ThetaHealing eğitmen.

 

  

ThetaHealing® Var Oluşun 7 Seviyesi Meditasyonu

   "ThetaHealing® andThetaHealer® are registered trademarks of THInK® at  www.thetahealing.com"

bottom of page