top of page
stefan-stefancik-G2ifDHnHZ6Y-unsplash123

Titreşimlerle Dönüşüm Metodu

Var oluşu yönetme potansiyelini ortaya çıkaran, yeni nesil dönüşüm metodu...

Titreşimlerle Dönüşüm Metodu (kısaca TDM), var oluşun kaynağı, Öz Enerji ile bütünlük içerisinde, gerçekliği yaratan elementlerin titreşimleri ile çalışan, Feng Shui’den ilham almış, hayatın tümünde dönüşüm ve gelişim sağlamamıza büyük bir hızla yardımcı olan yeni nesil spiritüel bir metottur.

Логотип.jpg
innaseyidesen.jpg

Bu metodun gücüne ve hızına şahit olduğumda öncelikle bu hızı hayatımda istiyor muyum diye düşündüm. Sonrasında, hayatımda yavaş gelişimden ne kazandığımı inceledim. Bu yavaş ilerleme durumu, maalesef zaman kaybından başka bir şey değildi benim için. Bu farkındalıkla baktım ki Dünya’nın titreşimleri artık yavaş gelişimi tolere edemiyor ve yavaş olanlar kaybedenler oluyor, işte o zaman sınırsızlığı kabule geçebildim. Bu sınırsızlık ile ruhumun çoktan uyumlu olduğunu görünce artık bu kadim ve güçlü bilgileri paylaşmanın zamanının geldiğine karar verdim. Metodu anlatmaya hatta öğretmeye başladım. Şimdi bu metodun kurucusu İnna Goloviznina’yı yakından tanıtayım.

İnna Goloviznina, Rusya’da Ekaterinburg şehrinde yaşamaktadır. TDM metodunu keşfettiği zamanlarda 10 yıldan fazlaca bir süre Çin metodlarının eğitimlerini almakta, öğretmekte ve kullanmaktadır. Bu teknikler Feng Shui, BaZi (Çin astrolojisi), Qi Men Dun Jia gibi tekniklerdir ve İnna, aynı zamanda bu metotların eğitmenidir. Ayrıca Yoga ve Çigong uygulayıcısı olup, Reiki Masterıdır.
Bu tekniklerin kendisine ve danışanlarına getirdiği sonuçlardan çok mutludur fakat ThetaHealing eğitmeni olduğunda, bu teknikleri yeni bir boyuta taşımış olduğunu hisseder. ThetaHealing, hayatının bir parçası olmuştur ama, Çin metafiziğine olan sevgisi ona farklı bir yol haritası çıkarmıştır. Asıl amacı, spiritüel danışmanlık verdiği danışanlarına daha etkin, dileklerinin daha hızlı gerçekleşmesini sağlayan, hayattaki durumları pratik bir şekilde dönüştürecek bir metot bulmaktır.

2016 yılında bireysel ve grup danışmanlıklarının neticesinde, inançlarla çalışmak için yeni bir metot dünyaya getirmiştir. Bu metodun temelini Çin öğretileri oluşturmaktadır. Bu metodu, ilk önce kendine uygulamıştır ve bel ağrılarını sadece metodun ilk seminerinde öğrettiği titreşim döngüsü ile yok etmiştir. Daha sonra, metodu gönüllü bir grup ile çalışarak deneyip bu esnada bireysel danışmanlıklarına da aktarmıştır. Metottan aldığı sonuçlar, beklentilerinin üzerinde olduğu için, 2017 yılında uygulayıcılık seminerleri vermeye başlamıştır.
İnna, Titreşimlerle Dönüşüm Metodunu geliştirmeye devam etmektedir. Büyük bir hızla büyüyen TDM, artık Türkiye’de de bir çok spiritüel tarafından keyifle kullanılmakta ve yaşamların hızlı dönüşümüne bireyleri adapte edip hayatlarını güzelleştirmektedir.

18.jpg

Titreşimlerle Dönüşüm Metodu, resmi internet sayfası: http://titresimlerledonusum.tilda.ws/

bottom of page