top of page
Keyboard and Mouse

Danışmanlık Hizmetleri

  • Online Bireysel Danışmanlık

    1 Saat

    100 ABD doları

Çalışma içeriği:

Sezgisel çalışmalarımla ilgili merakınız, güveniniz ve sosyal medyadaki desteğinizden dolayı öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Şimdiye dek sizlere Theta Healing, Titreşimlerle Dönüşüm Metodu gibi mental sezgisel tekniklerle çalıştım. Artık The Technology of the Transformational Choice ve Bilinci Denetleme metodu gibi teknikleri de uyguluyorum ayrıca kendi ustalığım olan Evrensel Yasalar, Yaşam Çiçeği, Yaşam Tohumu aktivasyonları ile de sizlere çok derin destek sağlayabildiğimden artık bireysel çalışmalarım en fazla bir saat sürecekler.

Benimle yapacağınız sezgisel çalışmada, sizden istenen şey öncelikle yeterli miktarda su içmenizdir (1 - 2 su bardağı yeterlidir). Çalışmayı on-line gerçekleşeceğinden, mümkünse evin sessiz ve iyi internet çeken bir bölgesini seçin. 

Çalışma için tek bir konuya odaklanmak faydalıdır. Bu konuyu kendiniz seçebilirsiniz. Bunu seçmekte zorlanıyorsanız size bu konuda da yardımcı olabilirim.

Çalışma 10-15 dk sorun yaşadığınız konuyla ilgili anlatımınızla başlar.

Sonrasında sezgiselliğim ve bildiğim tüm meditatif metodlarla ilerler.

Tercihinize göre tek bir metodu merak ediyorsanız, seçtiğiniz metodla ilerleyebiliriz. 

Geri kalan tüm süreçte sorun yaşadığınız konuda dönüşümler çok derin ve çaplı şekilde yapılacaktır. 

* On-line bir çalışma ile birebir çalışma arasında hiç bir fark yoktur 

*Bu teknik hiç bir şekilde tıbbi tanı - teşhis ve tedavi amacıyla kullanılmaz. Bunlar için doktorunuza başvurmanız çok önemlidir.

bottom of page