top of page

29 Nis Per

|

Evrensel Bilince Uyumlanma Webinar

Senkronizasyon İmpromptu

İnsanlık bilincinin, evrensel bilince yükselerek aynı titreşimde olması yani senkronizasyon için topluca meditasyon yaptığımız, impromptu yani doğaçlama dönüşüm gruplarıdır. Çalışmaların sonucunda daha yüksek bir bilinçle hayata bakmak ve çözümler görmek amaçtır. Dönüşümler tarafımdan yapılacaktır.

Senkronizasyon İmpromptu
Senkronizasyon İmpromptu

Saat ve Yer

29 Nis 2021 21:00 – 22:15

Evrensel Bilince Uyumlanma Webinar

Etkinlik Hakkında

Bu toplu çalışmaya katılmak için herhangi bir önkoşul yoktur. Meditasyon seviyorsanız dilerim katılırsınız. Bu çalışmada amaç tamamen katılmış olan ve sonradan yayın tekrarını dinleyecek olanların bilincinde evrensel enerjiye uyumlanma yaşamalarını sağlamak. Bu yuyumlanma sayesinde amaç kaderi yolda kolaylıklarla ilerlemek ve karmadan özgürleşerek bereket yasası frekansına yükselmektir. Bu ayrıca dileklerimizin daha hızlı gerçekleşmesine yol açacaktır. Çalışmada tamamen kendi spiritüel sezgilerimle ilerlenecektir. Sizlerden beklenen ise teslimiyet halinde keyifle dinlemeniz ve bedeninizdeki enerjetik dönüşümü dinleyerek keyif almanız olacaktır. Dönüşümlerde bildiğim teknikler olan ThetaHealing, Titreşimlerle Dönüşüm Metodu ve bağımsız meditatif yöntemler uygulanacaktır.

Peki bu nasıl mümkün olur: Var olan her şey ince enerjetik bağlarla birbirine bağlıdır. Bu enerji ağının içerisinde bazen kendimizi başkalarının düşünceleri ile kısıtlarız. Spiritüel koçluk çalışmalarımda sürekli bir biçimde spiritüel yeteneklerimle çeşitli enerjleri analiz etme tecrübesine ulaştım. Bu tecrübe ile bu ağlar arasında bizi kısıtlayan düşünce algoritmalarını, algıları, duygusal saldırıları ya da kendi duygusal tıkanıklıklarımızı meditatif halde tespit edebiliyorum. Bu tespitler sonucunda ise dönüşümleri bahsettiğim yöntemlerle dönüştürüyor olacağım (ThetaHealing ve TDM). Böyle mümkündür! 

Biletler

  • Senkronizasyon Impromtu Gecesi

    Meditasyon ve dönüşüm dolu bir saat geçirmek isterseniz çalışmalarıma beklerim...

    $0,00
    Satış bitti

Toplam

$0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page