top of page

16 Eyl Per

|

Evrensel Bilince Uyumlanma Webinar

Senkronizasyon Para

İnsanlık bilincinin, evrensel bilince yükselerek aynı titreşime senkronize olması için topluca meditasyon yaptığımız, doğaçlama dönüşüm gruplarıdır. Bu çalışmada amaç tespit edilen konuya uyumlanmaktır. Dönüşümler tarafımdan ThetaHealing ya da Titreşimlerle Dönüşüm Metodları ile uygulanır.

Senkronizasyon Para
Senkronizasyon Para

Saat ve Yer

16 Eyl 2021 20:00 – 21:00 GMT+3

Evrensel Bilince Uyumlanma Webinar

Etkinlik Hakkında

Bu toplu çalışmaya katılmak için herhangi bir önkoşul yoktur. Meditasyon seviyorsanız dilerim katılırsınız. Bu çalışmada amaç tamamen katılmış olanların bilincinde evrensel enerjiye uyumlanma yaşamalarını sağlamak. Bu yuyumlanma sayesinde amaç kader yolunda kolaylıklarla ilerlemek ve karmadan özgürleşerek bereket yasası frekansına yükselmektir. Bu ayrıca dileklerimizin daha hızlı gerçekleşmesine yol açacaktır. Çalışmada tamamen kendi spiritüel sezgilerimle ilerlenecektir. Sizlerden beklenen ise teslimiyet halinde keyifle dinlemeniz ve bedeninizdeki enerjetik dönüşümü dinleyerek keyif almanız olacaktır. Dönüşümlerde bildiğim teknikler olan ThetaHealing, Titreşimlerle Dönüşüm Metodu ve bağımsız meditatif yöntemler uygulanacaktır.

Peki bu nasıl mümkün olur: Var olan her şey ince enerjetik bağlarla birbirine bağlıdır. Bu enerji ağının içerisinde bazen kendimizi başkalarının düşünceleri ile kısıtlarız. Spiritüel koçluk çalışmalarımda sürekli bir biçimde spiritüel yeteneklerimle çeşitli enerjleri analiz etme tecrübesine ulaştım. Bu tecrübe ile bu ağlar arasında bizi kısıtlayan düşünce algoritmalarını, kısıtlayan algıları, duygusal saldırıları ya da kendi duygusal tıkanıklıklarımızı meditatif halde tespit edebiliyorum. Bu tespitler sonucunda ise dönüşümleri bahsettiğim yöntemlerle dönüştürüyor olacağım (ThetaHealing ve TDM).  Bu yöntemlerle dönüşüm kolaylıkla mümkün oluyor.

Her çalışmayı satın alırken konuyu görselde ve başlıkta göreceksiniz. Senkronizasyonda konu her ne ise bu konunun hayatınızda yarattığı sorunların kaynağına inilerek evrenle aranızdaki uyumsuzluğu yani senkronizasyonu bozan noktaları dönüştürüyor olacağız. Bu şekilde kaderinizde ve hayatınızda satın almış olduğunuz konu ile alakalı değişimleri çalışma sonrasında görüyor olacaksınız. Eğer değişimlerden memnun kalıp daha da güzel bir senkronizasyona ulaşmak isterseniz çalışmalara yeniden katılmanızda sakınca yoktur. Dönüşüm sonsuzdur...

Biletler

  • Senkronizasyon Para

    Meditasyon ve dönüşüm dolu bir saat geçirmek isterseniz çalışmalarıma beklerim...

    ₺260,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page