top of page

05 Mar Sal

|

Online Çalışma

Spiritüel QIMEN Grup Çalışması Kayıt

QI MEN DUN JIA haritanızdaki süper güçlerinizi aktif kullanmak, kaderiniz ve hayatınızda onlardan destek almak istiyorsanız, grup çalışmasının kaydını satın alabilirsiniz. Ücreti : 6000TL

Spiritüel QIMEN Grup Çalışması Kayıt
Spiritüel QIMEN Grup Çalışması Kayıt

Saat ve Yer

05 Mar 2024 19:00 – 28 Şub 2025 10:51

Online Çalışma

Etkinlik Hakkında

Qi Men Dun Jia, Çin metafiziğinin en önemli yapı taşlarından biridir. Sarı İmparator'dan beri savaş stratejisi olarak kullanılsa da içeriği oldukça spiritüeldir. Kaderinizle ilgili sizlere tüyolar verirken, sizi güçlendiren süper güçlerle etkileşime hangi yönden geçeceğinizi Qi Men haritanızdan bulabilirsiniz. Bu süper güçler aslında Yaratıcı formdaki enerjinin bilinçte form almış halleridir. Zaman + konum + Yönde bulunurlar. Bu enerjilerle bütünleşip onları doğru yönetmeyi öğrendiğinizde kendi niteliklerini size aktarırlar. Bu bütünleşme yolu meditasyon olduğundan birlikte meditasyon yapmaya ve haritalara daha yakından bakmaya sizleri davet ediyorum.

Kesinlikle herkes için uygundur. Bu süper güçlerle çalışmayı çok seveceksiniz. Bir kez aktive olduklarında size bütün gün şans, para, güç, netlik, güzel konuşma, uyumlu ortamlar yaratma gibi çeşitli beceriler aktive ederler. Şansı beklemektense şansın kendisi olup bunu herkes için yaratmak istemez misiniz?

Ayrıca herkesin haritasında koruyucu bir süper güç bulunmaktadır ki kişi o süper güçle yaratımlar yapsa çok daha hızlı yaratabilmektedir. Çalışmama katılanlar, ayrıca hangi yöntemle yaratım yaptıklarında daha hızlı gerçekleştireceklerini haritalarında göreceklerdir.

Katılmak için koşullar: Başvuru formunda mutlaka doğum bilgilerinizi SAAT / GÜN / AY / YIL olarak girmelisiniz. Bu şekilde doğum anınıza ait QI MEN haritanızı çıkarabilirim. Grup çalışmamızda bu haritadan yararlanıyor olacağız.

NOT: QiMen haritaların çıkarılması konusunda aksaklık yaşanmaması adına kayıt işlemlerinizi erken yaptırmaya özen gösteriniz.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page