WhatsApp Grup

Enerji Oyunları

WhatsApp Grup

Konu: Benden İçeri...

Bu grupta sizlerle kendimizi farklı açılardan tanıma yolculuğuna çıkıyoruz. Bu yolculuğun amacı kendimize bakış açılarını gerçeklik noktasına çekmek ve hayattaki gelişim perspektifimizi büyütmek olacaktır.

Hiç düşünemediğiniz etkiler hayatınızı zorluyor olabilir. Kiminiz bunların farkında ve bunu nasıl değiştireceğini bilmiyor da olabilir. Birlikte yapabiliriz... Sizler günlük ödevleri yapıyorken enerji çalışmaları yine benden olacak.  

Hayallerimizi büyütmenin tek yolu kendi ruhumuzu büyütmektir ve gerçek başarı ancak ruhun potansiyeli büyünce gelir. Bu nedenle başladığımız nokta ruhumuz olacak ve hikayemiz yine sonsuz olan parçamız, ruhumuzda bitecektir. Bu hikayeye HAYAT diyoruz ancak hayat başı ve sonu olan bir anlam taşırken ruh sonsuz ve limitsiz olandır. Diliyorum ki burada öğrendiklerinizi hayatınıza aktarır ve sonsuz olan ruhunuza yansıtmayı seçersiniz.

Oynamaya hazırsanız enerji oyunları BAŞLASIN!

 

Ayrıca:

Manyetik alan üzerinde günlük enerji çalışmaları uyguladığım gruptur!

Başladığı zaman:  25 Mart 2020 , Çarşamba

Bittiği zaman:   23 Nisan 2020, Perşembe

Katılım Ücreti :  ₺250 (KDV dahildir)

Enerji Oyunları Whatsapp Grubum günlük enerjetik arınma ve manyetik alanı büyütme meditasyonlarını uyguladığım gruptur. Bu çalışmalar Titreşimlerle Dönüşüm Metodu ile yapılacaktır. Her sabah ve her akşam, enerji bedenimiz üzerinde yapılan enerjetik çalışmalar günlük hayatımızda daha yüksek konsantrasyon, daha pozitif enerji, daha mutlu, keyifli, güçlü ve başarılı hissetmemizi sağlar. Bu grubu kurarak gruba katılmayı seçenlere bu enerji çalışmalarını uygulamayı hedefledim. Böylelikle bu çalışmaları yapmak için zaman ayıramayanlara katkı olmayı seçtim.

Burada yapacağım çalışmalar her gün:

1- Sabahları; enerji bedeni canlandırma

2- Akşamları; enerji bedeni sakinleştirme

3- Sabah ve akşam; çakraları arındırma, aktive etme, güçlendirme, dengeleme

4- Sabah ve akşam; negatif ve size ait olmayan enerjilerden bedeni ve manyetik alanı arındırma

5- Sabah ve akşam; gereksiz düşüncelerden arındırma ve zihne konsantrasyon için kolaylık sağlama, alan açma

6- Extra kişisel gelişim çalışmaları: Aylık konuya göre verilen ödevler ve çalışmalara ek enerjetik çalışmalar yine tarafımdan uygulanacaktır.

Gruba dahil olabilmek için:

1. 18 yaşın üstüne olmalısınız.

2. Kas testi uygulamasını biliyor olmalısınız ya da youtube kanalımdaki https://www.youtube.com/watch?v=gWMnRUIahNw videoyu izleyebilirsiniz.

Gruba katılmak isteyenlerin dikkatine:

Bu gruba dahil olmakla 18 yaşın üstünde olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.

Bu grup bir sohbet grubu olmayacaktır. Tamamen enerjimiz üzerinde benim yapacağım çalışmaları oluşturacaktır. Çalışmalar yapılmadan önce tarafımdan bildirilecek ve katılımcıların atacağı adımlar bildirilerek çalışma metodu tanıtılacaktır. Grup kurallarına uymayanlar ücretleri iade edilerek gruptan çıkarılacaklardır.

Gruba katılmak için formu eksiksiz doldurun!