top of page

WhatsApp Grup

disiplin.png

Enerji Oyunları

WhatsApp Grup

Konu: Disiplin...

Disiplin erdemi bir ruhun dünyaya gelip öğrenmeyi seçtiği erdemlerden biri olabileceği gibi öğretmeye geldiği erdemlerden biri de olabilir. Hangi tip ruhtan olduğunuzu anlamak çok kolaydır çünkü disiplin erdemi belirgin olarak yaşam tarzınızda görülebilmektedir. Bazılarımız kendini disipline sokmakta zorlanırken bazılarınız fazla disiplin ve kuralcı olmaktan şikâyet eder çünkü çevresi onların sıkı disiplinlerinden şikâyet etmektedir. Örneğin diyet yapmaya başlamakta zorlananlar veya spor yapmaya başlamakta zorlananlar olabileceği gibi annenizin odanızı sürekli toplu tutmanızı istemesinden ne kadar rahatsız olduğunuzu hatırlayabilirsiniz. İşte bu şekilde disiplinin belirgin bir erdem olduğu görülebilmektedir ve yaşam sürecinde bunu öğrenmek ve uygulamak ruhun görevlerinden olabilir. Bazı ruhlar ise bunu her alanda geliştirememiş olanlardır. Bu whatsapp grubunda bu konuda hangi perspektiften sorun yaşarsanız yaşayın, sandığınızdan fazlasına dokunacağız...

Oynamaya hazırsanız enerji oyunları BAŞLASIN!

 

Ayrıca:

Manyetik alan üzerinde günlük enerji çalışmaları uyguladığım gruptur!

Başladığı zaman:  24 Nisan 2020 , Cuma

Bittiği zaman:   23 Mayıs 2020, Cumartesi

Katılım Ücreti :  ₺250 (KDV dahildir)

Enerji Oyunları Whatsapp Grubum günlük enerjetik arınma ve manyetik alanı büyütme meditasyonlarını uyguladığım gruptur. Bu çalışmalar Titreşimlerle Dönüşüm Metodu ile yapılacaktır. Her sabah ve her akşam, enerji bedenimiz üzerinde yapılan enerjetik çalışmalar günlük hayatımızda daha yüksek konsantrasyon, daha pozitif enerji, daha mutlu, keyifli, güçlü ve başarılı hissetmemizi sağlar. Bu grubu kurarak gruba katılmayı seçenlere bu enerji çalışmalarını uygulamayı hedefledim. Böylelikle bu çalışmaları yapmak için zaman ayıramayanlara katkı olmayı seçtim.

Burada yapacağım çalışmalar her gün:

1- Sabahları; enerji bedeni canlandırma

2- Akşamları; enerji bedeni sakinleştirme

3- Sabah ve akşam; çakraları arındırma, aktive etme, güçlendirme, dengeleme

4- Sabah ve akşam; negatif ve size ait olmayan enerjilerden bedeni ve manyetik alanı arındırma

5- Sabah ve akşam; gereksiz düşüncelerden arındırma ve zihne konsantrasyon için kolaylık sağlama, alan açma

6- Extra kişisel gelişim çalışmaları: Aylık konuya göre verilen ödevler ve çalışmalara ek enerjetik çalışmalar yine tarafımdan uygulanacaktır.

Gruba dahil olabilmek için:

1. 18 yaşın üstüne olmalısınız.

2. Kas testi uygulamasını biliyor olmalısınız ya da youtube kanalımdaki https://www.youtube.com/watch?v=gWMnRUIahNw videoyu izleyebilirsiniz.

Gruba katılmak isteyenlerin dikkatine:

Bu gruba dahil olmakla 18 yaşın üstünde olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.

Bu grup bir sohbet grubu olmayacaktır. Tamamen enerjimiz üzerinde benim yapacağım çalışmaları oluşturacaktır. Çalışmalar yapılmadan önce tarafımdan bildirilecek ve katılımcıların atacağı adımlar bildirilerek çalışma metodu tanıtılacaktır. Grup kurallarına uymayanlar ücretleri iade edilerek gruptan çıkarılacaklardır.

Gruba katılmak için formu eksiksiz doldurun! 

Teşekkürler! Sizinle WhatsApp yolu ile iletişim kuracağım.

bottom of page